Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Żary

Prasóweczki

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na największych kryptowalutach. Przede każdym etapowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla kobiet dopiero rozpoczynających swoją okazję na ostatnim zbytu jak także dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży nacisk na obecne mają niższe niż u konkurencji prowizje. Godnym przyczyny jest i mocno intuicyjny i przydatny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Zbąszynek

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z ogromnym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość biznesu jest skłonna właśnie od ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na platformie nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układu do dolara. Podsumowując jest ostatnie handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak i na ich spadku (pozycje krótkie-short).

gielda mon fex

Z pewnością, w układu do kontraktów terminowych wielkich z giełdy, platforma informuje o znacznie atrakcyjniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, iż jej kontrakty nie mają specjalnych ram czasowych. Mogą dlatego zostać umorzone w jakimś momencie.
Doradca inwestycyjny Zbąszynek

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu długimi i bliskimi pracami na jeszcze 200 instrumentach. Do możliwości jest i dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi daleko łatwe. W obiektu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na efekt konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy informację o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w obiektu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy działać. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do schowka lub stosujemy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w porządku godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa natychmiastowego nabycia kryptowalut. Tworzy się to jednak z pobraniem prowizji. Bezsprzecznie jest ostatnie związane z faktem, że zakup przy zachowaniu karty kończy się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W wyniku pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% od jakiejś transakcji lub od każdych 10 USD, w relacje od tego, która z opłat jest cenniejsza.

Doradca inwestycyjny Zbąszynek

Wypłata środków.
Wypłaty środków z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki tworzą stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i opłaty.
Z pewnością jedną z największych wartości Monfex są niskie wartości i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się też liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Obejmuje on teraz zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji i nowych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład miany jest między giełdą a klientami i wiąże się do gry przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki miany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z kolei pożyczane są od nowej strony. Wysokość danego sklepu jest i ściśle powiązana z funkcją używanej dźwigni. I oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do dużych zysków, należy zawsze pamiętać, iż handel przy użyciu dźwigni idzie w dwie strony. Dlatego może dać wielkie wpływy, ale więcej oraz silne straty. Stąd te niezbędny jest duży rozsądek i stosowanie dźwigni idealnej do stanu posiadanej już umiejętności i nauk.

Doradca inwestycyjny Zbąszynek

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest zdecydowanie bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno sposób jak i technika grana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany jest w portfelu z prowadzeniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym przyczyny jest fakt, że jako Konsument jesteś dostęp do raportów i wyciągów z konta w jakimś momencie. W dowolnej chwili możesz też się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i pomoce swoich kont jesteś zdolność dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę prawdziwym zagrożeniem dla użytkownika że stanowić wyłącznie sam użytkownik, a tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu umiejętności i nauki gracza. A przed rozpoczęciem gry wyróżnia się dokładne zapoznanie się z rynkiem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i o sięgnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem jest i możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia te handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych oraz do bloga zawierającego ważne wiadomości z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Zbąszynek

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs sieci jest szykowny i otwarty w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu okazuje się główny panel. Po jego lewej stronie pomieszczone są te informacje dotyczące salda oraz zysku, a także strat dla aktualnie wysokich pozycji. Też bardziej cennym jest, że zostały tam również zamieszczone informacje dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są artykuły na fakt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z kolei poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu jak i sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście spośród tego etapu odpowiedzialna jest jeszcze cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali również o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Dostępne są one w zakładce ”Środki” na części głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest znakomitą polecenia podstawą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona niska, intuicyjna i dobra zarówno dla młodych jak oraz zaawansowanych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z kolei anulowanie danego zadania w dowolnej chwili. Godnym przyczyny jest i niewątpliwie aspekt, że dla konsumentów jest jednoznaczna całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że wszystkiemu jest i przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną funkcję odgrywa też przyjazne nastawienie do odbiorcę. Gdyż dzięki swobodnemu dostępowi do tematów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje okazję na podniesienie stanu swoich umiejętności w kreacji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Zbąszynek

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem również daleko wydajną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję sposobu na wykonywane operacje także znaczną pierwszą i popularny dostęp do tematów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej temat wszystek że bez kłopotu zlokalizować na forach także w środowiskach społecznościowych.

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments